LG HI-MACS®

Co je LG HI-MACS®

LG HI-MACS® je přírodní akrylátový kámen vyrobený ze směsi 75% přírodních minerálů a pigmentů zasazenýchdo akrylátové matrice.

Jde o nenasákavý, nehořlavý, tepelně a chemicky odolný materiál s neporézní strukturou, který dává díky své snadné údržbě, dlouhé životnosti a neomezeným možnostem designu široké možnosti využití.

Inspirace od LG HI-MACS®

Nechte se inspirovat designem moderních materiálů. Rádi vám pomůžeme s výběrem a návrhem toho nejlepšího pro vaše prostory.

Přírodní akrylátový kámen LG HI-MACS v koupelně Přírodní akrylátový kámen LG HI-MACS v kuchyni Přírodní akrylátový kámen LG HI-MACS - kuchyňský dřez

Materiál LG HI-MACS® má širokou škálu využití při návrhu interiéru i exteriéru

  • Kuchynňské pracovní desky, dřezy, poličky
  • Nábytek do koupelen, umyvadla, obklad stěn
  • Kancelářský nábytek, nábytek pro komerční prostory
  • Barové pulty, hotelové recepční pulty
  • Nábytek pro zdravotnická zařízení

Materiál LG HI-MACS® vyrábí ve více než sto barevných odstínech v šesti vzorech o síle 12 mm, 9 mm a 6 mm. Do Evropy se v současné době dováží v 68 barvách ve všech šesti vzorech. Ve všech odstínech se také dodávají různé tvary a velikosti dřezů a umyvadel.

Mimo materiálu LG HI-MACS pracujeme také s materiály: Corian, Hanex, Staron

Vzorník barev LG HI-MACS®

lg-himacs

White Santa Ana Rose Granite Turquoise Sand Brown Pearl Ivory Quartz Black

Prohlédněte si kompletní vzorník barev LG HI-MACS®

Proč chtít LG HI-MACS® právě od nás

Společnost Stolařství Finesse, s.r.o., je autorizovaným zpracovatelem materiálu LG HI-MACS® a poskytuje na všechny výrobky z tohoto materiálu záruku 15let prostřednictvím výrobce LG.

Líbí se Vám LG HI-MACS, nebo Vás zajímá celkové zpracování interiéru? Neváhejte a kontaktujte nás, pomůžeme Vám realizovat Vaši představu.

Kontaktní formulář:Ochrana proti spamu:
pt tisc osm set osmdest jedna